0

کلاس آموزش میکروتیک MTCNA آنلاین

کلاس آموزش میکروتیک MTCNA آنلاین

مرکز آموزش میکروتیک, نماینده رسمی میکروتیک در ایران, در نظر دارد در تاریخ ۱۲ مهرماه ۱۳۹۹ الی ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹ دوره آموزش میکروتیک MTCNA مطالق با سرفصل رسمی میکروتیک برگزار نماید. مدرس این دوره آموزشی استاد رضا مقدم مدرس و مشاور بین المللی میکروتیک اولین و تنها آکادمی کوردیناتور میکروتیک در ایران میباشد.

 

کلاس آموزش MTCNA بصورت آنلاین و در محیط کلاس آنلاین شرکت Adobe برگزار می شود و دانشجویان قادر هستند از طریق این محیط کلاسی در کلاس حاضر شده و صفحه نمایش استاد را مشاهده نمایند, با استاد و دیگر شرکت کنندگان در کلاس بصورت صوتی و تصویر و یا چت ارتباط برقرار نمایند. کلاس میکروتیک MTCNA به همراه لابراتور مجهز میباشد. هر یک از شرکت کنندگان یک عدد روتر میکروتیک, ۳ عدد اینترنت از ISP های متفاوت جهت تست و اجرای سناریو های لود بالانس و Failover به همراه آیپی پابلیک (‌استاتیک‌), ۲ عدد کامپیوتر ویندوزی جهت تست و بررسی, یک عدد سرور لینوکسی جهت تست و بررسی سناریو های متفاوت نظیر Nat و Firewall در طول مدت دوره آموزشی در اختیار خواهند داشت.

 

شرکت کنندگان در پایان دوره آموزشی میتوانند مدرک معتبر مرکز آموزش میکروتیک را دریافت نمایند, همچنین کلیه شرکت کنندگان میتوانند پس از رفع محدودیت های بوجود آمده از سوی شرکت میکروتیک در آزمون بین المللی میکروتیک شرکت کنند و مدرک بین المللی میکروتیک MTCNA دریافت نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر

دوره های در حال ثبت نام
مشاهده همه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.