0

دوره آموزش میکروتیک MTCRE آنلاین

دوره آموزش میکروتیک MTCRE آنلاین

مرکز آموزش میکروتیک, نماینده آموزش میکروتیک در ایران از متقاضیان دوره آموزش میکروتیک MTCRE با مباحث مسیریابی و روتینگ در میکروتیک ثبت نام به عمل می آورد. مدرس دوره آموزشی MTCRE استاد رضا مقدم ترینر بین المللی میکروتیک و اولین آکادمی ترینر میکروتیک در دنیا و تنها کوردیناتور آکادمی میکروتیک در ایران میباشد که از سال ۲۰۱۱ بصورت هفتگی دوره های آموزشی میکروتیک را در سراسر ایران برگزار نموده است.

دوره آموزش میکروتیک MTCRE بصورت آنلاین بوده و نیاز به حضور در کلاس نمیباشد. شرکت کنندگان از طریق پلتفرم کلاس آنلاین شرکت ادوبی Adobe در از طریق اینترنت در کلاس و محیط آموزشی وارد می شوند و قادرند صحفه نمایش استاد را مشاهده نمایند و همچنین در کلاس با استاد و دیگر شرکت کنندگان بصورت صوتی, تصویری و یا چت در ارتباط باشند. کلیه شرکت کنندگان در این کلاس به لابراتور فوق مجهز دسترسی دارند. به هر یک از شرکت کنندگان یک روتر میکروتیک, ۳ اینترنت از ISP های متفاوت به همراه آیپی پابلیک و استاتیک, دو عدد کامپیوتر,یک عدد سویچ سیسکو تحویل داده میشود که میتوانند در طول دوره آموزشی از آن استفاده نمایند و سناریو های کلاس را پیاده سازی کنند.

 

اطلاعات دوره آموزش MTCRE

دوره آموزش میکروتیک MTCNA در تاریخ ۱۹ مهرماه ۱۳۹۹ الی ۲۲ مهرماه ۱۳۹۹ در روزهای شنبه الی سه شنبه و از ساعت ۶ عصر الی ۱۰ شب برگزار میگردد. همچنین شرکت کنندگان قادر تسند به ویدیو آموزش کلاس و منابع آموزشی دسترسی داشته باشند و بعد از کلاس قادر به مرور مطالب باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر

دوره های در حال ثبت نام
مشاهده همه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.